Наші досягнення

За творчу працю з підвищення якості національної освіти

Диплом П'ятої міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади – 2014» за презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти.

Учаснику IV Конкурсу на кращий web - сайт навчального закладу

Комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа № 23 м. Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради нагороджений дипломом четвертої Міжнародної виставки

«Сучасні заклади освіти – 2013»  за вагомий внесок у розвиток національної освіти.

Комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа № 23 м. Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради нагороджений дипломом третьої Міжнародної виставки
«Сучасні заклади освіти – 2012» за активну роботу з модернізації системи освіти.

Робота нашої школи була представлена за напрямком «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчальний процес»

лауреат
  II Всеукраїнського конкурсу на кращий
  інформаційний сайт навчального закладу
   «Веб-сайт ― обличчя успіху».

Ми нагороджені безкоштовною річною передплатою

на журнал "hi-Tech у школі"

В квітні 2011 р. в Дніпропетровську відбулася обласна виставка, в якій приймали участь педагоги нашої школи.
Педагогічний колектив школи нагороджений дипломом за активну участь у V обласній виставці «Педагогічні здобутки Дніпропетровщини»

СЗШ № 23 - дипломант Другої  Міжнародної виставки

«СУЧАСНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ – 2011»

Міністерство освіти і науки України, Національна академія   педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ»

2-4 березня 2011 року у Київському Палаці дітей та юнацтва

(вул. І.Мазепи, 13, м. Київ) проводили Другу Міжнародну виставку  «СУЧАСНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ – 2011»

За активну участь в інноваційній модернізації національної системи освіти

Первинна профспілкова організація СЗШ № 23 — переможець Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію. Диплом I ступеню. 2008 р.

Лауреат обласного ярмарку  "Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини 2005 р."

Педагогічний колектив –     дипломант  ювілейної виставки  в м. Києві  «Дніпродзержинськ – 250».